Különleges jutalomkoncert

A Kossuth- és Liszt díjas zongoraművész 2022. november 18-án virtuóz és lehengerlő zongorajátékával lepte meg iskolánk növendékeit és a kollégákat.

Dísztermünket, rendhagyó módon berendezve,  érdeklődő gyermekekkel és tanárokkal töltöttük meg! A koncertet Tessely Zoltán országgyűlési képviselő is megtisztelte érdeklődésével. Igazgatónőnk, Guba Judit a városi TV felé is jelezte a várva várt eseményt. Remélhetőleg, hamarosan Bicske, kultúrát kedvelő lakói is láthatják, hallhatják eseményünket!

Mivel termünk nagyon kicsi, családias hangulatban élhettük meg Fréderic Chopin lengyel zeneszerző műveinek varázsát.

Hegedűs Endre művész úr különlegessége, hogy mindig megszólítja közönségét is. Mesél a zeneszerzőről és darabjairól! Növendékek nagyon figyelték gondolatait, majd kíváncsian hallgatták a zenéket, mindegyiket nagy tapssal jutalmazva.

Nekünk, tanároknak is nagy élmény volt ez a zenei utazás! 

A Zeneakadémia rendezvénye házhoz érkezett! Ez óriási dolog!

A koncert gondolata új kolléganőnk, Hegedűs Katalin és férje Hegedűs Endre illetve vezetőink személyes beszélgetése, majd iskolánk bemutatása után született, az éves munkatervünk váratlan, de fantasztikus eseményeként! 

A koncert az alábbi linken tekinthető meg:

https://www.youtube.com/watch?v=IX1VXq5kH2M